Rólunk mondták

Vélemények

Nem tudom szavakba önteni, mennyire hálás vagyok a sorsnak, hogy közel 10 éve hozzátok vezetett. És neked, hogy megteremtetted ezt a kis biztonságos szigetet a gyerekek számára, ahol szeretetben tölthették a lányok a mindennapjaikat. Csodálatos amit teremtettél, és még annál is csodálatosabb dolog, hogy az élet kihívásai, folyamatos változása ellenére mindig ugyanolyan nyugalommal hagyhattam a lányokat az oviban, mert tudtam, hogy a te személyed a biztosíték arra, hogy a lehető legjobb helyen legyenek..

Amina, Lara, Kriszti és Zsolt

Őszintén hálás vagyok Nektek, hogy napközben helyettem is szeretitek a lányomat, mikor én nem lehetek mellette. Ti igazán a gyerekekért vagytok. Ez a hely a második otthona és ennél többet kívánni sem tudnék..

S. Veronika

A Körtésben az első személyes találkozásnál megfogott, hogy milyen szeretetteljes és motivált felnőttek vannak a gyermekekkel. A választásnál fontos szempont volt számunkra az alacsonyabb csoportlétszám és a családias környezet. Két gyermekem jár oda, egyiküknél sem ment egyik napról a másikra a közösségbe szokás, de amióta ezt a mérföldkövet elértünk, jókedvvel és szívesen mennek óvodába. Olyannyira, hogy a kislányom egy ideje nem anyuka, hanem óvónő szeretne lenni felnőttként. Számomra nincs ennél hitelesebb.

G.-P. Viktória

Amikor reggel elindultunk otthonról mindig türelmetlenül vártam, hogy beérkezzünk az óvodába. Nagyon jó érzés volt minden reggel játszva, nevetve kezdeni. Az óvónénik és a dadusok teljes figyelmüket nekünk szentelték. A Bátrak éjszakáját mindig türelmetlenül vártam. Olyan volt, mint egy pizsama party a legjobb barátaimmal. A Körtés ovira mindig jó érzéssel fogok visszagondolni..

G. Bernadett (13 éves, volt óvodás)

"Közel 6 évig tartoztunk a Körtés Óvoda Családhoz. Azóta a gyerekeink már felsős iskolások , de férjemmel a mai napig életünk legokosabb döntésének gondoljuk, hogy Rátok bíztuk Őket! Megismertétek a kis életüket, odafigyeltetek rájuk, megkerestétek bennük a jót, felfedeztétek értékeiket, és főként határtalan szeretettel vettétek körül Őket! Az óvodai közösségre, az itt eltöltött évekre mindig hálás szívvel gondolunk vissza.".

Görög Család

"Két unokám járt a Körtésbe. Minden nap boldogan mentek óvodába és élményekkel gazdagon tértek haza. Nemcsak szellemi, testi, de lelki életük kibontakozását is segítették. Szívből kívánok további munkájukhoz jó egészséget Isten áldásával!".

Egy nagyszülő

"Az óvoda indulásától 15 évig, nyugdíjba vonulásomig dolgoztam pedagógusként, vezetőként az óvodában. Köszönöm, hogy létrehozták ezt a csodát, ami oly sokat jelent a gyerekek számára, hiszen nagyon meghatározó az a közeg, ahol életük e fontos szakaszát töltik., ahonnan elindulnak az életbe. Második otthonomnak tekintettem az óvodát, ahová én is minden nap örömmel mentem be. És ahol a nevelő jól érzi magát, oda a gyerek is örömmel jár.".

Margó Óvónéni