Tárgyi feltételek

Óvodánk Páty legszebb részén a Körtés lakópark egy csendes zsákutcájában helyezkedik el.
  • Épületünk fenntartónk saját tulajdonú, kifejezetten óvoda céljára épített ingatlana, mely a vonatkozó előírásoknak megfelelően lett kialakítva a gyermekek igényeinek maximális figyelembevételével.
  • Esztétikus, otthonos környezet, hatalmas játékkészlet, fejlesztő eszközök, rendezett kert, mozgást segítő játékok alkotják a gyerekek birodalmát.

• Az épület földszintjén kapott helyet a kicsik óriási (64 nm-es) csoportszobája a hozzá tartozó fürdőszobával és öltözővel, valamint az étkező és a tornaszoba.

• Az emeleti szinten a nagyok csoportszobája a hozzá tartozó fürdőszoba és öltöző, a pihenő-fakultációs szoba, a logopédiai-fejlesztő szoba, az orvosi szoba és a vezetői iroda található.