RKP_4953

Kik vagyunk mi?

A rohanó világban egy békés oázis. A mai gyerekeknek erre van a legnagyobb szükségük.

Olyan felnőttekre, akik odafigyelve meghallgatják, akik ölbe veszik, ha szomorú, akik mellett biztonságban érezhetik magukat. A szülőknek pedig arra a megnyugtató érzésre, hogy azalatt, amíg a munkájukat végzik, biztosak lehetnek benne, hogy legféltettebb kincsüket jó kezekre bízták.

Ez vezet minket immár 17 éve munkánk minden percében.

Az, hogy a család nyújtotta biztonságos burokból kikerülve milyen közegbe kerül egy gyermek, egész további életére meghatározó. Az ember személyisége, alapvető jellemvonásai hét éves korára kialakulnak. Ezen a későbbiekben a nevelés eszközeivel már nem lehet változtatni. Ezért óriási jelentőségű az óvoda megválasztása, hogy olyan felnőttekre bízzuk a gyermekünket, akikben mi is megbízunk, akik „helyettünk” is szeretik Őt akkor, amikor mi nem lehetünk vele.

about_04

Működésünk

Munkatársaink kiválasztásánál elsődleges szempont a pozitív szemlélet, gyermekszeretet, szakmai tudás. Jó hangulatú, stabil, összeszokott csapatot alkotunk.

Óvodánk minden dolgozója, külsős oktatója és partnere rendkívül motivált, pozitív szemléletű. Munkánkat jó hangulatban, szeretettel végezzük, és ezt érzik a gyerekek is. Minden dolgozónk munkája nagyon fontos, mindenki egy láncszem az egész rendszerében. Legyen az óvónő, dajka, vagy egy megbízásos oktató, ugyanúgy meghatározó szerepe van a gyerekek fejlődése, személyiségformálása szempontjából, ezért nagy hangsúlyt fektetünk kiválasztásukra.

about_04
RKP_4950
Amit nyújtunk

Szeretetteljes közeg, érzelmi biztonság